Šis līgums tiek slēgts starp interneta tirdzniecības vietnes www.tevveikals.lv īpašnieku SIA „KULME”, vien. reģistrācijas Nr. 40203045306, juridiskā adrese: Biķernieku iela 109A-20, Rīga, LV - 1039, (turpmāk tekstā – Pārdevējs), un Pircēju, kas izdara pasūtījumu un veic pirkumu www.tevveikals.lv interneta tirdzniecības vietnē.

Šis Distances līgums neattiecas uz pirkumiem, ko Pircējs veicis Pārdevēja mazumtirdzniecības veikalos.

Preces piegādes un samaksas kārtība

 • Pircējs veic preču pasūtīšanu aizpildot attiecīgu pasūtījuma formu Pārdevēja mājas lapā www.tevveikals.lv Veicot pasūtījumu, Pircējs apņemas norādīt precīzu informāciju, bet par jebkurām izmaiņām apņemas ne vēlāk kā 24 stundu laikā no pasūtījuma apstiprinājuma saņemšanas brīža informēt Pārdevēju, rakstot uz e-pastu [email protected]. Pircējs ir atbildīgs par pareizu datu uzrādīšanu, pretējā gadījumā Preces piegāde netiek garantēta.

 • Pircējs izvēlas apmaksas veidu: apmaksa internetbankā, pārskaitījums ar rēķinu vai saņemot preci Čaka ielā 22 veikalā TEV – norēķinoties skaidrā naudā vai ar bankas karti.

 • Pēc pasūtījuma noformēšanas uz norādīto e-pasta adresi tiek nosūtīta automātiska atbilde ar rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta. Visas cenas ir norādītas ar 21 % PVN (pievienotās vērtības nodoklis).

 • Ja Pircējs izvēlas Preci saņemt ar piegādi, Prece tiek rezervēta līdz tās pilnīgai apmaksai (bet ne ilgāk kā trīs dienas) un izsūtīta Pircējam. Ja Prece netiek apmaksāta noteiktajā termiņā, Pasūtījums tiek anulēts.

 • Ja Pircējs izvēlas preci saņemt klātienē Čaka ielā 22 veikalā TEV un veikt samaksu uz vietas (skaidra naudā vai ar bankas karti), Prece pēc pasūtījuma veikšanas tiek rezervēta un glabāta 3(trīs) dienas. Ja Pircējs šajā laikā preci neizņem un nav vienojies par rezervācijas pagarināšanu, pasūtījums tiek anulēts.

 • Trauslas/plīstošas preces piegāgājam ar Omniva starpniecību vai arī tās varat izņemt Čaka ielā 22 veikalā TEV. Ja izvēlēsieties citu piegādes veidu šai kategorijai, pasūtījums var tikt atteikts.. 

 • Pēc rēķina apmaksas un naudas nonākšanas uzņēmuma norēķina kontā notiek preču piegāde. Vidējais piegādes laiks Latvijas robežās ir no 1 (vienas) līdz 3 (trijām) darba dienām, taču Pārdevējs patur tiesības Preci piegādāt 2 (divu) kalendāro nedēļu laikā, jo piegādes termiņi var mainīties atkarībā no Pārdevēja īpašajiem noteikumiem un Preces pieejamības noliktavā.

 • Preču piegādes laiks uz citām valstīm saskaņā ar izvēlētā kurjerpasta noteikumiem.

 • Pasūtījumus Pircējs var veikt 24 stundas diennaktī, bet pasūtījumu komplektēšanu Pārdevējs veic darbdienās līdz plkst. 14.00, sestdienās, svētdienās un svētku dienās - komplektēšana netiek veikta.

 • Preces krāsa, kura ir redzama attēlā, var atšķirties no ekrānā redzamās, bet informācija preces aprakstā ir vispārīga, tāpēc, iespējams, ka nav minēti visi preces raksturlielumi.

 • Ja pēc iepazīšanās ar preces aprakstu Jums vēl ir kādas neskaidrības par preci, lūgums sazināties ar mums pa e-pastu vai tālruni, kuri norādīti kontaktos.

Atteikuma tiesības

Pircējs var izmantot Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likumā ietvertās atteikuma tiesības un atgriezt Preci 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pircējs var lejuplādēt šeit: Precu_atgriesanas_forma-1.doc.  Lai izvairītos no strīdus situācijām, Preces saņemšanas brīdī Pircējam ir jāpārliecinās vai tā atbilst pasūtījumam (preces nosaukums un citi būtiski parametri). Visus izdevumus, kas rodas saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Gadījumā, ja Preces ir sakomplektētas neprecīzi, Pircējam ir tiesības Preci apmainīt 14 (četrpadsmit) dienu laikā, aizpildot atgriešanas veidlapu. Kurjerpasta izdevumus šajā gadījumā sedz Pārdevējs.

Pircēja pienākums ir 14 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam uz atteikuma vēstulē norādītajām adresēm. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs. Ja Pircējs vēlas izmantot atteikuma tiesības, jāņem vērā šādi ieteikumi un nosacījumi:

 • atgriežamā Prece nedrīkst būt lietota (ņemot vērā Preces specifiku). Ja atgriežamās Preces stāvoklis ir pasliktinājies, un tas ir noticis nepareizi to uzglabājot, Pircējam nav tiesības izmantot atteikuma tiesības un Pārdevējs patur tiesības neatgriezt naudu par bojāto preci

 • Pircējam ir pienākums saglabāt un nesabojāt Preces oriģinālo iepakojumu (ja tāds ir)

 • Pircējam ir pienākums saglabāt gan kurjerpasta dokumentus par Preces saņemšanu, gan pasta/kurjerpasta dokumentus par Preces atgriešanu Pārdevējam.

 • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;

Garantija iegādātajām precēm darbojas saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) normām. Pārtikas precēm garantija darbojas līdz to realizācijas termiņa beigām.

Datu apstrāde

Klients, reģistrējoties vietnē, norādot savus personas datus, piekrīt, ka uz viņa norādīto e-pasta adresi turpmāk tiks sūtīti informatīvi ziņojumi, būtiski paziņojumi par maksājumu un piegādes norisi. Klientam ir jānorāda savi personas dati (vārds, uzvārds, preču piegādes adrese, telefona numurs un e-pasta adrese), jo tie ir nozīmīgi, lai izpildītu preču pirkšanas, piegādāšanas un maksāšanas darbības. Pārdevējs apņemas neizpaust Pircēja personīgos datus trešajām personām, izņemot preces piegādes firmām (turpmāk kurjerpasts), kā arī glabāt Pircēja datus Latvijas Republikas (Turpmāk tekstā – LV) normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā. Visos citos gadījumos Pircēja personas datus drīkst atklāt trešajām personām tikai LV normatīvo aktu noteiktajā kārtībā. Jūsu dati ir drošībā. Administrējam un uzturam tikai ne-sensitīvu informāciju. Norēķinu karšu dati netiek saņemti vai uzglabāti internet veikalā.

Strīdu atrisināšana

Gadījumā, ja starp Pārdevēju un Pircēju ir radušās domstarpības, tās atrisina pārrunu ceļā. Gadījumā, ja domstarpības nav atrisināmas pārrunu ceļā, tās risina Latvijas Republikas likumdošanas paredzētajā kārtībā.

Nobeiguma noteikumi

Pārdevējs nav atbildīgs par pasūtījuma neizpildi un citu saistību nepildīšanu, ja ir radušies nepārvaramas varas apstākļi- saistību neizpilde no trešo personu puses, nacionāla mēroga ārkārtas stāvoklis, terorisms vai tā draudi, vides un klimata anomālijas. Ja rodas šādi apstākļi, Pārdevējs cenšas novērst radušos kavējumus pēc iespējas ātrāk.Šis Līgums ir saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem. Pircējs apliecina, ka ir iepazinies ar šī Līguma noteikumiem un apņemas tos ievērot un pildīt. Jautājumi, kas nav atrunāti Pārdevēja Noteikumos, tiek risināti saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanu.

Pircējs tiek informēts, ka Pārdevējam ir tiesības jebkurā laikā vienpusēji mainīt šī Līguma noteikumus un tabulas, ja ir tāda nepieciešamība.