Sīkdatnes sastāv no informācijas, ko tīkla serveris nosūta tīmekļa pārlūkprogrammai un glabā pārlūkprogrammā. Pēc tam šī informācija tiek nosūtīta atpakaļ serverim katru reizi, kad pārlūks pieprasa lapu no šī servera. Tas ļauj tīkla serverim identificēt un izsekot tīmekļa pārlūkprogrammu. Lai analizētu šo vietni, mēs izmantojam Google Analytics. Google Analytics ģenerē statistiku un citu tīmekļa vietnes lietošanas informāciju, izmantojot sīkdatnes, kas tiek glabātas patērētāju datoros. Mūsu mājas lapā iegūtā informācija tiek izmantota, lai radītu pārskatus par šīs tīmekļa vietnes izmantošanu. Šo informāciju glabās Google.

Google konfidencialitātes politika ir pieejama šeit: http://www.google.com/privacypolicy.html. Reklāmdevēji vai maksājumu pakalpojumu sniedzēji var arī nosūtīt jums sīkdatnes. Mūsu tīmekļa vietnē mēs publicējam reklāmas, kuru pamatā ir Google Adsense. Google tos izvēlas, lai atspoguļotu jūsu intereses. Lai identificētu jūsu intereses, Google sekos jūsu tiešsaistes uzvedībai ar sīkdatnēm. Jūs varat apskatīt, dzēst un pievienot interešu kategorijas, kas saistītas ar jūsu pārlūkprogrammu, izmantojot Google reklāmu preferenču pārvaldnieku, kas pieejams vietnē http://www.google.com/ads/preferences/.

Jūs varat atteikties no AdSense partneru tīkla sīkdatnēm vietnē http://www.google.com/privacy_ads.html. Tomēr šis atteikšanās mehānisms izmanto sīkdatni, un, ja izdzēšat sīkdatnes no sava datora, jūsu atteikšanās netiek saglabāta. Lai nodrošinātu, ka jūsu atteikšanās tiek saglabāta konkrētai pārlūkprogrammai, jāizmanto Google pārlūkprogrammas spraudnis, kas pieejams vietnē http://www.google.com/ads/preferences/plugin

Lielākā daļa pārlūkprogrammu ļauj nepieņemt sīkdatnes, lai gan dažas pārlūkprogrammas ļauj nepieņemt tikai trešo pušu sīkdatnes. Piemēram, programmā Internet Explorer varat atteikties no visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz Rīki> Interneta opcijas> Konfidencialitāte un izvēloties Bloķēt visas sīkdatnes (tas tiek darīts, pārvietojot pārslēdzēju). Tomēr visu sīkdatņu bloķēšana negatīvi ietekmēs daudzu tīmekļa vietņu, tostarp šīs vietnes, pieejamību.