Medus "Lavanda" sešstūra dāvanu iepakojumā (330g / 250ml)
Izsmalcināts garšas un aromāta baudījums tieši no Latvijas dabas! Medus ar Lavandu tiek ražots no Latvijā audzētiem lavandas ziediem, pievienojot tos svaigā veidā dažādu ziedu medum. Īpaši izstrādātā, saudzīgā procesā izdodas saglabāt pat visniecīgākās lavandas garšas un smaržas nianses medū, sniedzot nomierinošu un unikālu garšas buķeti.
Kam piemērots: Šis produkts ir radīts visiem tiem, kuriem patīk lavandas burvīgais aromāts un mierpilnā noskaņa.
Lietošana: Ideāls savienojums ar rīta kafiju, tēju, siltu pienu pirms miega vai vienkārši baudīšanai uz svaiga grauzdiņa.
Elegants dāvanu iepakojums: Medus ir pildīts gaumīgā sešstūra formas eko-iepakojumā ar caurspīdīgu lodziņu un lavandas krāsas akcentiem – gatavs dāvināšanai svētkos skolotājiem, kolēģiem vai mīļajiem.
Sastāvs: Dabīgais dažādu ziedu medus, svaigi Latvijas lavandas ziedi.
Neto masa: 330 g (tilpums 250 ml).