Ejot ciemos vienmēr gribas pārsteigt kādu ar interesantu un oriģinālu dāvanu. Lielveikalos iegādātās preces šķiet bezpersoniskas, bet redzot ko spēj radīt cilvēks ar savu izdomu, radās pārliecība par tāda veikala nepieciešamību, kurā varēs atrast ko unikālu, ar mīlestību darinātu, nestandarta, gan mīļu, gan praktisku. Un tā 2017.gada februārī durvis vēra mūsu veikals.

 Veikala nosaukums - TEV runā pats par sevi. Brīnišķīgi produkti tieši   TEV  !  Jau gada nogalē tika lemts par mājas lapas un internetveikala izveidi. Nedrīkstējām pieļaut, ka tik jaukas lietas ir pieejamas tikai Rīgā dzīvojošajiem, un tagad unikālās lietas var iegādāties visā Latvijā un plašajā pasaulē. 

Šī ir tā vieta, kurā apkopojam labākos un interesantākos pašmāju un kaimiņzemju amatnieku un mazo ražotāju darbus, kas izceļas ar savu kvalitāti un oriģinalitāti. Piedāvājam vairāk kā 200 dažādu ražotāju izstrādājumus un to klāstu visu laiku papildinām.

Preces tieši TEV

Tās atradīsiet šajā virtuālajā veikalā, bet ja vēlaties redzēt izvēlēto tuvāk, iegriezies Rīgā Aleksandra Čaka ielā 22, kur visa prece ir apskatāmas uz vietas.Ko saka par mums klienti!

Ar visām atsauksmēm variet iepazīties mūsu google.lv kontā tevveikals, gan Facebook kontā.