Daudzus gadus piedaloties ar ģimeni amatnieku tirdziņos un redzot - ko gan spēj radīt cilvēks, gribējās dalīties - šo skaistumu parādot lielākai auditorijai. Galvenais iemesls - lai izstrādājumus varētu iegādāties ne tikai dažu stundas brīvdienā kādā no Latvijas tirdziņiem, bet tie būtu pieejami katru dienu. Tā radās pārliecība par veikala nepieciešamību, kura durvis vērām 2017.gada februārī. Veikala nosaukums - TEV runā pats par sevi. Brīnišķīgi produkti tieši TEV! Jau gada nogalē tika lemts par mājas lapas un internetveikala izveidi. Nedrīkstējām pieļaut, ka tik jaukas lietas ir pieejamas tikai Rīgā dzīvojošajiem, un tagad unikālās lietas var iegādāties visā Latvijā un plašajā pasaulē. 

Šī ir tā vieta, kurā apkopojam labākos un interesantākos pašmāju un kaimiņzemju amatnieku un mazo ražotāju darbus, kas izceļas ar savu kvalitāti un oriģinalitāti. Piedāvājam vairāk kā 200 dažādu ražotāju izstrādājumus un to klāstu visu laiku papildinām.

Preces tieši TEV

Tās atradīsiet šajā virtuālajā veikalā, bet ja vēlaties redzēt izvēlēto tuvāk, iegriezies Rīgā Čaka ielā 48, kur visa prece ir apskatāmas uz vietas.

tevveikals


0

Pirkumu grozs